انواع لوگو و تعرفه قیمت لوگوتقسیم بندی لوگو و آرم شرکت ها و موسسات  برا اساس ساختار ظاهری و شمایل آنها است.بر این اساس لوگو یا تنها از ساختاری با یک یا چند حرف ، شمایلی تشکیل شده از اسم شرکت و یا موسسه و یا تلفیقی از اسم و یک کاراکتر میباشد . کلیت مجموعه آرم ها به این سه حالت میباشد. در ادامه به شرح کامل تری از این سه نوع خواهیم پرداخت.

لوگو یا نشانه

در حقیقت به آرم موسسه ایی اطلاق میشود که اسم و نام موسسه به طریقی نوشتاری و با تغییر فونت و رنگ و ...و با کمی تغییرات در ساختار اسم طراحی شده باشد. این نوع از لوگو به گونه ایی است که بیننده در اولین نگاه نام شرکت را خواهد دید و با دقت بیشتر ممکن است در ساختار نوشتاری اسم ، هدف و کارکرد آن شرکت و یا موسسه دیده شود و یا خیر.نمونه ایی از این نوع آرم و لوگو:

انواع لوگو و تعرفه قیمت لوگو

لوگوی مونوگرام

این نوع از نشانه تشکیلی از یک یا چند حرف از نام شرکت میباشد. مونوگرام در حقیقت یک اثر هنری ساخته شده از حرف یا حروف است که در نگاه اول تصویر کلی لوگو به چشم می آید و با دقت بیشتر به لوگو و یا آرم متوجه حرف و یا حروف خواهیم شد. یک نمونه از لوگوی مونوگرام:

انواع لوگو و تعرفه قیمت لوگو

 

لوگو کاراکتر و شخصیت دار

همانطور که از نام این نوع از نشانه ها مشخص است ، طراح به خلق یک شخصیت میپردازد که متناسب با اهداف شرکت طراحی خواهد شد.عموما این شخصیت پردازی به همراه حرف و یا حروفی از نام شرکت و البته در بیشتر مواقع به همراه اسم کلی شرکت و موسسه میباشد. نمونه ایی از لوگوی طراحی شده  با کاراکتر :

انواع لوگو و تعرفه قیمت لوگو

بسته به سلیقه طراحان میتوان با تلفیق موشن گرافیک و اینفوگرافیک ها لوگو و ارم های متنوعی ایجاد کرد اما چند اصل کلی برای طراحی موثر گرافیک لوگو و آرم و نشانه وجود دارد:

1- ساده بودن

2- به یاد ماندنی شدن

3-به روز بودن طرح در هر دوره

4- تطبیق پذیری رنگ، طرح و شکل

5- متناسب بودن با نوع فعالیت شرکت ها و موسسات

 

تعرفه طراحی لوگو،آرم،نشانه:

طراحی لوگو یا نشانه 200000 تومان
طراحی لوگوی مونوگرام 300000 تومان
طراحی لوگو با  طراحی کاراکتر و شخصیت   500000 تومان